www.cvonline.hu

Élelmiszeripari technológus

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Élelmiszeripari technológus állás

Jelentkezési feltételek:

  • Élelmiszeripari vagy vegyész mérnöki végzettség (friss diplomás is)
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Informatikai ismeretek(Ms Excel, World)

Előnyt jelent:

  • Sütőipari és/vagy húsipari szakmai tapasztalat

Munkavégzési feladatok:

  • gyártási receptúrák karbantartása
  • próbagyártások elvégzése, és adminisztrálása
  • sütőipari és húsipari termékek adalékanyagainak és fűszereinek optimalizálása
  • az alapanyagok, adalékanyagok  folyamatos tesztelése, és új anyagok felkutatása, törekedve a versenyképesség megtartására
  • új termékek árkalkulációinak elvégzése
  • kapcsolattartás a kereskedelemmel, az üzemmel és a beszerzéssel

Amit nyújtani tudunk:

  • a versenyképes fizetés
  • fiatal dinamikus kollektívában munkavégzés
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • rálátás a hazai és nemzetközi fejlesztési tendenciákra
  • külföldi szakmai utakon való részvétel