www.cvonline.hu

ÉLELMISZERIPARI TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • termékfejlesztés
  • minőségirányítás és adminisztrációja
  • termékekkel kapcsolatos teljes adminisztráció
  • gyártásközi ellenőrzés

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • rugalmasság
  • önállóság
  • precizitás
  • legalább 5 éves, ezen a területen szerzett szakmai gyakorlat
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.
Munkavégzés helye:
Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő