Élelmiszeripari technológus gyártásirányítás, minőségbiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 892 napja lejárt

P&P Pékáru Kft. közelmúltban átadott új üzeme miatt megnövekedett kapacitása és portfólió bővülése kapcsán mintegy 20 fős létszámbővítést hajt végre, ezáltal munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Élelmiszeripari technológus gyártásirányítás, minőségbiztosítás területre

Feltétel:

  • élelmiszeripari főiskola
  • idegen nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat

Versenyképes jövedelem!

Munkavégzés helye Kiskunfélegyháza, munkába járás, albérlet támogatható.

A részletes, fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi  központi email címre várjuk munkakör megjelölésével!”

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...