www.cvonline.hu
Élelmiszeripari technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078771
lejárt

Népszerű üdítőitalok palackozásával foglalkozó vállalathoz keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A meghatározott minőségű és a gyártásprogramnak megfelelő mennyiségű szirup és kezeltvíz előállítása;
  • Tisztítási és fertőtlenítési műveletek végzéséhez szükséges feltételek biztosítása, eljárások szerinti végrehajtása.

Elvárások:

  • Középfokú élelmiszeripari végzettség (érettségivel);
  • Műszaki affinitás;
  • Fizikai terhelhetőség.

Előny:

  • Élelmiszer előállító vagy italipari üzemben szerzett termék előállító/feldolgozó tapasztalat;
  • SAP ismeretek;
  • Emelőgép kezelői jogosítvány;
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség;
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlék, bónusz, cafeteria.
  • Ingyenes céges buszjáratok Szigetszentmiklósról, Csepelről, Örs vezér teréről, Határ útról.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti;
  • Munkarend: 3+3 folyamatos műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.