www.cvonline.hu

ÉLELMISZERIPARI MŰSZAKVEZETŐ

Régió:

Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 778411
lejárt

  Tudta, hogy a vezető multinacionális cégek nem hiába vannak az élvonalban? A technológiájuk, felépítésük átlagon felüli, ami azt jelenti, hogy ezeknél a cégeknél a csúcstechnológiát lehet és kell is megtanulni.
Amennyiben Ön élelmiszeripari szakember és fontos számára, hogy a szakmában kitűnjön az átlagból, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ vezető élelmiszeripari vállalatának kisállat eledel gyártására specializálódott divíziója. Harmadik gyáregységüket indították el és ezt a termelési kapacitást tovább bővítik, így közel 900 ember dolgozik a gyártócsarnokokban.
A termelésben három terméktípus előállítása történik. A folyamatos kapacitásbővítés következtében az egyik üzem termelési csapatának élére keresünk tapasztalt műszakvezetőt az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi rutinfeladatok elvégzése:
  • A műszakban működő valamennyi gép és munkafolyamat megismerése;
  • A napi anyagkönyvelés elvégzése.
  • A műszakvezető betegsége vagy szabadsága esetén:
  • Adott műszak irányítása, felügyelete;
  • A hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése;
  • A műszakvezető helyettesítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség;
  • Legalább 2 - 3 év szakmai tapasztalat élelmiszeripari gyártásban folyamatfejlesztőként vagy termelési csoport vezetésében;
  • Angol nyelv erős társalgási szintű ismerete;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • SAP ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés + műszakpótlék;
  • Cafeteria rendszer;
  • Modern felszereltségű termelés;
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Műszakvezető/Termelés irányító
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Élelmiszeripari mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Vezetői/menedzseri pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Régió
Vas