Megbízható, stabil élelmiszeripari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÉLELMISZERIPARI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

 (HF 10-7051)

pozícióba.

 Feladatok

  • A minőségbiztosítási részleg és a labor vezetése, 10 fős csapat irányítása,
  • A gyártási folyamatok folyamatos nyomon követése, a nyersanyag átvételtől kezdve a késztermék vizsgálatig,
  • Auditokon való részvétel,
  • Az IFS és BRC rendszerek előírásainak betartása és betartatása

Elvárások

  • Minőségügyi és/vagy élelmiszeripai végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Előny: élelmiszeripari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Baranya megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7051"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése