www.cvonline.hu

Élelmiszeripari mérnök

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Magyar élelmiszeripari cég

Csokoládégyártásban jártas élelmiszeripari mérnök

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • csokoládéban mártott termékek kifejlesztése, termelésbe való adaptálása
  • csokoládéban mártott termékek gyártásában való részvétel
  • extrudált, illetve szeletes termékek (melyek később a gyártás során mártásra kerülnek)
    gyártásában való részvétel
  • a gyártáshoz kapcsolódó technológiai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakirányú szakmai tapasztalat
  • Széleskörű alap- és segédanyag ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Precizitás, kreativitás és csapatmunkára való képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Elemző és rendszerező képesség, szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Édesipari területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, kulturált munkakörnyezet
  • Állandó fejlődés, nagyfokú önállóság
  • Fizetés és kiegészítő juttatások megállapodás alapján

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Angol