www.cvonline.hu

Élelmiszeripari mérnök

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Budapesti élelmiszeripari gyártó cég keres

Élelmiszeripari mérnököt

termelésvezetői/termékfejlesztői munkakörbe.

Feladatok

  • A cég termelésének irányítása, a termelés minőségellenőrzése
  • a termelési adminisztráció elvégzése, gyártástervezés
  • műszakok összeállítása, tervteljesítések ellenőrzése
  • a cég által gyártandó és forgalmazandó termékek fejlesztési feladatának elvégzése.

Elvárások

  • Termelésirányítási gyakorlat
  • Elsősorban sütő és cukrászipari, esetleg húsipari tapasztalattal rendelkező fejlesztő tapasztalat
  • Csomagolástechnikában, jelöléstechnikában, nyomon követésben való jártasság
  • Logikus gondolkodás, precizitás, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Családias hangulatú vállalati légkör
  • Stabil, biztonságos cégháttér, magyar tulajdonosi körrel
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, képzések és egyedi, kreatív termékek fejlesztésének lehetősége

Előny a jelentkezőnél:

  • Angol nyelv ismerete
  • számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • ISO rendszergazdai ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest, Dél-Pest

Várjuk jelentkezését e-mailben.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő