www.cvonline.hu

ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK TECHNOLÓGUS-FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Készétel gyártás területén piacvezető élelmiszeripari, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkező cég keres debreceni üzemébe vezető munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • új termékek önálló tervezése, készítése vevői elvárások szerint
  • már meglévő termékek fejlesztése, módosítása, folyamatos optimalizálása
  • fejlesztési project elvégzése az ajánlatkéréstől, a kísérleti mintagyártáson túl a sorozatgyártás támogatásáig
  • gyártmánytechnológia kidolgozása, módosítások megvalósítása, receptúrák követése és optimalizálása
  • kapcsolódó dokumentációk folyamatos, naprakész vezetése
  • termékspecifikációk, -leírások készítése
  • termékjelölések készítése, naprakészen tartása
  • kihozatalok számítása, termék előállítás támogatása
  • minőség és hatékonyságnövelő tervek készítése és beveztése

A munkakör ellátásához szükséges képzettségek, készségek:

  • felsőfokú szakirányú (élelmiszeripari) végzettség
  • élelmiszergyártásban szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • vonatkozó jogi szabályozások, rendeletek ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • innovációs képesség, kreativitás
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú perspektíva
  • szakmai fejlődés
  • modern, dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Debrecen

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével 2016. augusztus 7-ig a lenti e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol