www.cvonline.hu
Élelmiszeripari laboráns gyakornok (Referenciaszám: PJ2862)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.03.
Hirdetés azonosító: 823726
lejárt

Budapest X. kerületi élelmiszeripari multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Élelmiszeripari laboráns gyakornok

Feladatok:
- Félkész,- késztermékek vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása
- Mérési adatok rögzítése, ellenőrző mérések elvégzése
- A különböző laboratóriumi vizsgálatok folytatása
- Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások:
- Folyamatos nappali tagozatos hallgatói jogviszony a nyári időszakban
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok releváns területen
- Stabil, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Nyári időszak vállalása, heti 30, 40 órában
- Precíz, megbízható személyiség
- Egészségügyi alkalmasság

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazást biztosítunk

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.