www.cvonline.hu

Élelmiszeripari gépkezelő

  • A hirdetés 705 napja lejárt

Feladatok:

  • A vállalat profiljába tartozó gyümölcsfeldolgozás során a technológiában szereplő gépek, berendezések kezelése
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Napi rutinfeladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Irodai szoftverek használata (MS Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • személyiséget illetően: önálló munkavégzésre alkalmas, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs képesség, csapatorientált

Előny:

  • Élelmiszeripari területen (főleg gyümölcs sűrítmény) gyártásban szerzett tapasztalat
  • Német/Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Egyéb szakképesítés: villanyszerelő, kazángépész

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség nemzetközi környezetben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér, cafeteria rendszer
  • Csapatmunka

Munkavégzés helye:

Vásárosnamény, Austria Juice Hungary Kft

Fizetés: Megállapodás szerint

Jelentkezési határidő: 2015. 04. 15.

Kezdés várható időpontja: 2015. 05. 04.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő