www.cvonline.hu

Élelmiszeripari gépkezelő

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Feladatok:

  • A vállalat profiljába tartozó gyümölcsfeldolgozó gépek, berendezések üzemeltetése és felügyelete
  • Közreműködés a félkész termékraktározás és kiszállítás során
  • Közreműködés a gépek berendezések tervezett fenntartásában, javításában

Elvárások:

  • Középfokú gyümölcs feldolgozó, borász, műszerész vagy élelmiszeripari gépész végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Élelmiszeripari területen (főleg gyümölcs sűrítmény) gyártásban szerzett tapasztalat
  • Német/Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Egyéb szakképesítés: villanyszerelő, kazángépész, targonca vezetői képesítés

Munkavégzés helye: Vásárosnamény, Austria Juice Hungary Kft
Fizetés: Megállapodás szerint
Jelentkezési határidő: 2016. 06. 15.
Kezdés várható időpontja: 2015. 07. 01.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő