www.cvonline.hu

Élelmiszeripari gépkezelő

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársat gépkezelő munkakörbe

 Feladatok:

  • Élelmiszeripari gyártó berendezések üzemeltetése, alapanyagokkal való feltöltése.
  • Gépek ellenőrzése, gyártási paraméterek rögzítése.
  • Gépek és közvetlen környezet műszak utáni takarítása.

Elvárások:

  • Szakmunkás (elektroműszerész/géplakatos/villanyszerelő) végzettség.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Heti 4*10 órás munkarend.
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony.