Élelmiszeripari gépkezelő és csomagoló munkatárs (Referenciaszám: PJ5058)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.27.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1089926
lejárt

Székesfehérvári élelmiszeripari partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Csomagoló-gépkezelő

Feladat:
- Csomagolás és gépek üzemeltetése
- Mérlegek működésének beállítása és folyamatos ellenőrzése
- Dokumentációs feladatok elvégzése, műszaki problémák feljegyzése

Elvárások:
-Élelmiszeripari szakmunkás vagy OkJ- Pék, Cukrász végzettség
- 3 műszak vállalása
- Nagyfokú munkabíró képesség, jó fizikai kondíció
- Pontosság, precizitás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás
- Béren kívüli juttatások
- Saját állomány
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Telefonon a 0620 553 2422-es telefonszámon vagy önéletrajz elküldésével Molnár Istvánné kapcsolattartó részére az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.