www.cvonline.hu

Élelmiszeripari csomagoló

  • A hirdetés 586 napja lejárt

A Foltin - Globe Kft. több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, családi vállalkozás. Fő profilja az élelmiszer-disztribúció és a logisztikai szolgáltatás ezen felül az élelmiszergyártás területén is kezdeti sikerekről számolhat be. Központja és 10.000 m2 területű raktára az M0-ás mellett található, a Nagytarcsai Ipari Parkban.

A Foltin - Globe Kft.

pozícióba keres munkavállalókat.

Feladatok:

  • élelmiszergyártás,
  • élelmiszercsomagolás,
  • a munkakörnyezet tisztán tartása,
  • a balesetvédelmi előírások betartása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Érvényes tüdőszűrő vizsgálati eredmény a belépés feltétele!
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előny.

Amit nyújtunk:

  • Egy műszakos munkarend, jelenleg állandó délután (13:00-21:30)
  • Modern környezet
  • Jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • Stabilitás
  • Rendszeres céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa Ipari Park

Jelentkezését az alábbi címen várjuk folyamatosan.

Kérjük, a tárgyban jelölje meg a pozíció megnevezését: „Csomagoló”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő