www.cvonline.hu

Élelmiszeripari betanított munkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1080203

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk az alábbi munkakörbe diákmunkatársat
Feladatok:

  • Élelmiszeripari betanított könnyű fizikai munka

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 hétköznap vállalása
  • Pörgős, a monotonitást jól viselő csapatjátékos diákok jelentkezését várjuk

Juttatások:
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kiemelt órabér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Magyar

  • Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor keress minket a 6724 Szeged, Zászló utca 4. szám alatt személyesen vagy a 06-70/492-58-07-es telefonszámon.

Kategória
Egyéb
Régió
Csongrád