www.cvonline.hu
Élelmiszeripari betanított munkás (Referenciaszám: PJ 3251)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 953083

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Betanított munkás, Csomagoló

Feladat:
- Élelmiszeripari termékek csomagolása

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Álló munka vállalása
- 12 órás műszakok vállalása

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.