www.cvonline.hu

Élelmiszeripari betanított munkás - diák

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1157215

Nagy múlttal rendelkező élelmiszeripari partnercégünk szegedi csapatába keresünk diák munkatársakat az alábbi munkakörbe: Hűvös munkakörnyezet a meleg nyári napokon.
Feladatok:

  • Élelmiszeripari alapanyagok, termékek csomagolása, címkézés
  • Anyagmozgatás
  • Élelmiszeripari előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Időtartam: minimum egybefüggő 4 hét diákmunka
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrés
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Fix kereseti lehetőség
  • Fiatalos csapat

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és szívesen vállalnál hosszabb diákmunkát a nyáron, küld el önéletrajzod a megadott e-mail címre, vagy érdeklődj a 06 70/66 55 110 -es telefonszámon. Személyes jelentkezés Szegeden a Zászló utca 4. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Szeged