www.cvonline.hu

Élelmiszerbolti kisegítő (Balatonalmádi)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 984862
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Balatonalmádiban lévő élelmiszer-üzletben kínálunk egyműszakos diákmunkát.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Heti több nap vállalása egyeztetés alapján
  • Munkaidő: hétköznapokon 15.00 - 19.30 között

Előnyt jelent:

  • Releváns munkatapasztalat

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval
  • Vagy személyesen az irodánkban naponta 10-16h között (Veszprém, Budapest u. 8.).

A felvétel folyamatos.