www.cvonline.hu

Élelmiszerbiztonsági specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1089506

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Élelmiszerbiztonsági specialista
Munkavégzés helye: 2100 Gödöllő, Thegze Lajos u.2.
Feladatok: - Vezetőmet támogatom a vállalati döntések végrehajtásában, a célok megvalósításában azzal, hogy gondoskodom a csapat tájékoztatásáról
- Az élelmiszerbiztonság és a törvényes kereskedelemről szóló jogszabályok keretein belül végzem a munkámat és a Társaság által kidolgozott élelmiszerbiztonsági rendszert - HACCP rendszer - működtetem, a szükséges változásokat lekövetem, a frissítéseket elvégzem
- Az élelmiszerbiztonsági rendszer - HACCP - működését és megfelelőségét igazoló dokumentumok teljességének és megfelelőségének ellenőrzését végzem
- Az osztályomra vonatkozó rutinok, folyamatok, elvárások szakértője vagyok, ismerem a fő teljesítmény mutatókat
- Az áruházi higiéniai folyamatokat működtetem és a szükséges ellenőrzéseket elvégzem
- Részt veszek azokon a külső és belső auditokon/ellenőrzéseken, amely a szakterületemhez kapcsolódó feladatokat, áruházi működéseket, területeket érinti
- Felelős vagyok a szabályszerű hulladékgazdálkodás folyamatáért és annak dokumentálásáért
Amit nyújtunk: - Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Amit kérünk: - Legalább középfokú képesség
- Alapvető számítástechnika ismeretek
- Részletekre való figyelem
- Folyamatok közötti összefüggések felismerése
- A rutinok és munkavégzéshez kiadott eljárások pontos betartása
- Jó szervező és kommunikációs készség
- Határozott fellépés
- Csapatban való gondolkodás
Előnyként értékeljük, ha: - Élelmiszeripari végzettség
- Élelmiszerbiztonsági rendszerekkel kapcsolatos ismeretek
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Élelmiszeripari végzettség