www.cvonline.hu

Élelmiszerbiztonsági és Minőségügyi vezető

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Partnercégünk számára új munkatársat keresünk

Élelmiszerbiztonsági és Minőségügyi  vezető

pozícióba.

Cégjellemzők:

Nemzetközi hátterű, FMCG szektorban tevékenykedő gyártó cég számára keresünk minőségügyi területen tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • Felügyeli az általa vezetett élelmiszerbiztonsági-, és minőségügyi szakterület munkáját,
  • Feladata az élelmiszerbiztonsági-, és minőségirányítási rendszer folyamatos működtetése, aktualizálása,
  • Feladata az élelmiszerbiztonsági-, és minőségirányítási kérdésekben a társaság külső képviselete, auditokon való részvétel illetve azok lekoordinálása
  • Felügyeli az alapanyagok-, csomagolóanyagok minőségellenőrzését, mintavételét,
  • Felelősséggel tartozik a közti- és félkész termékek, illetve késztermékek minőségellenőrzésének felügyeléséért
  • Ellenőrzi az anyagok és termékek raktározási, kezelési körülményeit,
  • Felügyeli a mintavételt, betartatja a mintavételi előírásokat,
  • Javaslatot tesz az alapanyagok és termékek felhasználhatósági idejének meghatározására

Elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerészi, vegyészmérnöki, élelmiszermérnöki vagy biológiai tárgyú végzettség.
  • Élelmiszer és/vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat és 3 éves tapasztalat hasonló vezetői pozícióban.
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Rendszer és folyamat szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Határozott, magabiztos személyiség

Munkavégzés helye:

Pest megye

Amiért érdemes a cégnél dolgozni:

  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Lehetőség szakmai tréningeken való részvételre és szakmai előrelépésre
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, angol vagy magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várom.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő