www.cvonline.hu

Élelmiszer-technológus

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cég keres

élelmiszer-technológus

munkakörbe munkatársat debreceni üzemébe

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszer-ipari végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • sütőipari és/vagy hűtőipari gyakorlat
  • igazolható termékfejlesztési és kutatási tapasztalat
  • angol/német nyelvismeret
  • saját gépjármű

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével 2014. szeptember 9-ig kérjük „Élelmiszer-technológus” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő