www.cvonline.hu

Élelmiszer-technológus

Debreceni központú élelmiszeripari cég keres

munkakörbe munkatársat

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • élelmiszeripari minőségirányítási rendszerismeret
  • angol és/vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előny:

  • sütőipari és/vagy hűtőipari gyakorlat
  • igazolható termékfejlesztési és kutatási tapasztalat
  • jogosítvány, saját gépjármű

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Élelmiszer-technológus” jeligére kérjük elküldeni.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen