www.cvonline.hu

Élelmiszer technológus (bor)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.01.21.
Hirdetés azonosító: 894969

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Élelmiszer technológus (bor)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Élelmiszer-előállító üzemek fejlesztésével és felügyeletével kapcsolatos szakmai munka ellátása, minőségi, technológiai, élelmiszerhigiéniai, élelmiszerbiztonsági és törvényességi szempontból
- Üzemi audit szabvány szerinti szállítói felügyelet
- Beszállítói auditok koordinálása, nyomonkövetése
- A fenti feladatok kapcsán nemzetközi csapattal való együttműködés és kapcsolattartás, valamint szakértői segítség nyújtása
Munkakör betöltésének feltételei: - Elengedhetetlen legalább 2 év gyakorlati tapasztalat bor és/vagy palackozott ital gyártás területen
- Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (élelmiszermérnök, erjedésipari vagy biomérnök)
- Élelmiszer-előállításhoz kapcsolódó minőségirányítási szabványok ismerete
- Élelmiszeripari jogszabályok ismerete, termékfejlesztési és élelmiszer jelölési területen szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Érzékszervi minősítő oklevél, minősítésben szerzett gyakorlat

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest