www.cvonline.hu

Élelmiszer raktáros

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Élelmiszer raktárost

keresünk Békéscsabára!

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező élelmiszer raktáros munkatársat keres.

Feladatok:

  • beérkezett áru átvétele (minőségi, mennyiségi ellenőrzése), szakosított tárolása
  • naponta a nyersanyag kiszabat alapján az árukészlet kiadása a főzőkonyhára FIFO elv alapján.
  • raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása
  • raktár és a kapcsolódó helyiségek tisztán tartása
  • rendszeres leltárazás, készletfigyelés
  • egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • teherbírás
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önállóan és csapatmunkában is jó működés

Előny:

  • konyhai tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal a lenti címen lehet.

Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő