www.cvonline.hu

Élelmiszer higiéniai vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.12.01.
Hirdetés azonosító: 881774

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Élelmiszer higiéniai vezető
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A Társaság által folytatott élelmiszer előállítói, kiskereskedelmi és vendéglátó tevékenységek szakmai felügyelete élelmiszer-higiéniai, élelmiszer-biztonsági és egyéb törvényességi szempontból:

- Figyelembe véve a szakterületre vonatkozó munkahelyi, személyi, élelmiszer-higiéniai, valamint a HACCP elvein alapuló élelmiszerbiztonsági elveket, jogszabályokat.

- Jogszabályi követelmények, előírások változásának nyomon követése, szükség esetén a meglévő folyamatok, technológiai-higiéniai leírások módosítása a logisztikai központjainknál és áruházainknál

- A technológiai-higiéniai leírások alapján a működéssel kapcsolatos folyamatleírások, szabályzatok, rutinok, technológiák jóváhagyása, készítése, időszakos teljes és szükség esetén adott probléma kapcsán történő felülvizsgálata, a felülvizsgálat eredményétől függően javaslattétel módosításra, szükségszerű módosítások elvégzése

- Élelmiszer-biztonsági, élelmiszer-higiéniai területeken a megváltozott jogszabályi előírások, szakmai konferenciákon elhangzott információk összegyűjtése, kommunikáció, tréninganyag elkészítése, szakmai konzultáció

- Független auditokról, vevői reklamációkról, hatósági látogatásokról szóló dokumentumok, jegyzőkönyvek, határozatok feldolgozása, intézkedési tervek készítésében segítségnyújtás az áruházak számára
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú szakirányú végzettség (élelmiszermérnök diploma)
- Élelmiszer kereskedelemben eltöltött minimum 3 év szakirányú gyakorlati tapasztalat
- Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó képesség
- Önállóság, megbízhatóság, precizitás
- Felhasználói szintű számítógép ismeret
- Munkaköre ellátásához középfokú angol nyelvismeret szükséges - szóban és írásban
- "B" kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Élelmiszer-higiénikus szakmérnök diploma
- Precizitás
- Határozott fellépés
- Önálló munkavégzés
- Tervezés, szervezés
- Mobilitás

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest