www.cvonline.hu

Élelmezésvezető

  • A hirdetés 285 napja lejárt

Élelmezésvezetőt

keresünk Békéscsabára

Közétkeztetéssel foglalkozó cég teljes munkaidős, agilis, gyakorlattal és nagy munkabírással rendelkező élelmezésvezető munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gondoskodik a konyha élelmezési feladatainak zavartalan ellátásáról,
  • Koordinálja a napi adminisztratív munkát az élelmezési irodán,
  • Gondoskodik az élelmezési anyagok heti rendelésének összeállításáról, valamint a megfelelő időpontra való megrendeléséről, szakszerű tárolásáról, nyilvántartásáról, a beérkező nyersanyagok minőségi, mennyiségi ellenőrzéséről,mind az áruátvétel folyamán, mind napi  rendszerességgel a raktáros kollégával együtt,
  • Az érvényben levő szakmai és rendeleti előírások figyelembevételével időben elkészíti az étlapokat a különböző fogyasztói csoportoknak, korosztályoknak, étkezési típusoknak megfelelően,
  • Felügyeli a napi étkeztetéshez szükséges nyersanyagok megfelelő kiadását a raktárból,
  • Felügyeli a konyhán a szakmai és élelmiszerbiztonsági és gazdasági szempontok  maradéktalan betartását az ételkészítés teljes időtartama alatt,
  • Elvégzi az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzését,
  • Felügyeli a konyháról a fogyasztók részére történő ételkiszállítások szakmai, élelmiszerbiztonsági, valamint szerződés szerinti tartalmának pontos teljesítését,
  • Elkészíti a konyhai dolgozók optimális munkaidő beosztását, szabadságolási tervét, vezeti az esetleges túlóra nyilvántartást.
  • Irányítja és megszervezi a konyhán dolgozók szakszerű és hatékony munkavégzését, beleértve a tálalókonyhákon levő dolgozókat is,
  • Gondoskodik az élelmezési nyersanyag költségek betartásáról.
  • Biztosítja a táplálkozástudomány elvárásainak megfelelő korszerű, változatos étkeztetést.
  • Napi kapcsolatot tart a régióvezetővel, valamint a megrendelők részéről kijelölt     kapcsolattartókkal a zökkenőmentes szolgáltatás biztosítása érdekében.
  • Képviseli és megőrzi a cég jó hírnevét a munkája során

Elvárások:

  • élelmezésvezetői OKJ végzettséget igazoló okirat megléte
  • legalább 5 év szakmában/elsősorban nagyobb közétkeztetésben töltött gyakorlat
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, word, excel, stb., valamint élelmezési és/vagy
  • raktárkezelő program használatában való jártasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • jó kommunikációs és vezetői képességek

Előny, de nem elvárás:

  • dietetikusi végzettség, vagy kórházi élelmezésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyi háttér
  • szakmai segítség
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:  Békéscsaba

Önéletrajzukat az alábbi email címre várjuk.

Telefon: 30/948-60-82

Helyek Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő