www.cvonline.hu

Élelmezésvezető

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Önkiszolgáló étterem üzemeltetésével és gyermekétkeztetéssel
foglalkozó miskolci intézmény
keres 1 fő munkatársat

munkakörbe

Pozíció leírása:

  • 400-700 adagos konyhán egész napos ellátásban az élelmezésvezetői feladatok ellátása

Feladatok:

  • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása különböző korcsoportokra és diétákra
  • árubeszerzés, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • konyhai adminisztrációs feladatok ellátása
  • a konyha gazdaságosságának vizsgálata és jelentések készítése
  • GHP (Jó Higiéniai Gyakorlat) ismerete és alkalmazása, a HACCP rendszer felügyelete
  • a konyhaüzem működésére vonatkozó jogszabályok (munkavédelem, tűzvédelem, fogyasztóvédelem, környezetvédelem) betartása és betartatása

Elvárások:

  • élelmezésvezetői és/vagy vendéglátóipari középfokú és /vagy vendéglátóipari felsőfokú és/vagy dietetikus szakképesítés (a felsoroltak közül az egyik képzettség megléte elegendő)
  • hasonló területen és hasonló nagyságrendű étkeztetésben szerzett kiemelkedő szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • jó szervező készség
  • rendelkezik az egészséges és diétás életmódra vonatkozó táplálkozási és élelmiszer ismeretekkel
  • konyhai raktárkezelő és tápanyag-kalkulációs szoftverek ismerete (az erre vonatkozó ismereteket a CV-ben külön kérjük kiemelni)
  • stabil számítógép kezelői ismeretek (MS Office, Internet)

Előny:

  • dietetikus végzettség
  • idegen nyelv ismerete
  • kiemelkedő szakmai múlt

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Fizetés:

  • Megegyezés szerint
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő