www.cvonline.hu

Elektrotechnikus

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Feladatok:

  • Üzemi töltőgépek és gépcsoportok üzembe helyezése
  • Beállítási munkálatok elvégzése elektromos funkcióvizsgálatok
  • Hibák elhárítása
  • Időszakos karbantartási munkálatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat villanyszerelő munkakörben
  • Pontos precíz, önálló munkavégzés
  • Társalgási szintű német nyelvismeret (munkavégzés nyelve német)

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.