www.cvonline.hu

ELEKTROTECHNIKUS

  • A hirdetés 255 napja lejárt

2 fő ELEKTROTECHNIKUST

keresünk hosszútávra Offenburg környékére, Németországba!

Feladatok:

Üzemi munka, különböző ipari berendezések kapcsolótábláinak előállítása, a gépek behuzalozása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • releváns tapasztalat
  • német nyelv B1-es ismerete, vagy folyékony orosz nyelvtudas
  • kézügyesség, éleslátás, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
  • jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
  • világszínvonalú, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • német nyelvtanfolyam
  • igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
  • segítünk a beilleszkedésben

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával a következő e-mail címre várjuk.

Ha telefonon lenne kérdése, szívesen visszahívom!
Niedermayer Edit: +49 781 914828
(munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció