www.cvonline.hu

Elektrotechnikus

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Családi vállalkozásunk 1999 óta foglalkozik hegesztőgépek és egyéb hegesztéstechnikai eszközök értékesítésével, bérbeadásával és javításával. Vállaljuk speciális feladatok bérmunkában történő elvégzését, technológiák kidolgozását, valamint orbitális gépkezelők oktatását is.

Célunk az, hogy korszerű eszközök biztosításával és szaktanácsadással növeljük partnereink versenyképességét az egyre fokozódó nemzetközi versenyben.

A növekvő feladatok ellátására, az alábbi pozíció betöltésére keresünk új munkatársat szadai telephelyünkre:

Feladatok:

  • a cégünk által forgalmazott berendezések (elsősorban hegesztőgépek) javítása, karbantartása és időszakos átvizsgálása műhelyünkben vagy partnereinknél
  • gépek üzembe helyezése
  • műszaki tanácsadás és segítségnyújtás

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú műszaki végzettség (pl. elektroműszerész, elektrotechnikus, mechatronikai műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely egy neves márkákat forgalmazó kereskedelmi kisvállalkozásnál
  • szakmai kihívások
  • változatos tevékenység
  • versenyképes jövedelem + teljesítményarányos bónusz
  • szakmai továbbképzés lehetősége.

Havi bruttó fizetés: 170 000 Ft-tól 250 000 Ft-ig.

Munkavégzés helye: Szada

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye Szada
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 170000
Régió Pest