www.cvonline.hu

Elektrotechnikus

  • A hirdetés 165 napja lejárt

HACONA  Kft.

Csomagológépek gyártásával foglalkozó cégünk szakember
csapatának bővítése céljából keres

munkatársat

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Saját gyártmányú gépek összeszerelése
  • A gyártott és forgalmazott csomagoló gépek teljes körű szerviz ellátása, javítása, üzembe helyezése
  • Műszaki támogatás, tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére

Elvárások:

  • Erős- és gyengeáramú szakirányú végzettség elektronikai gyakorlattal
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Lelkiismeretes alaposság a munkában
  • Jó kommunikációs készség, kulturált megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. ker.
  • Esetenként vidéki és külföldi utak

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény feltüntetésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő