www.cvonline.hu

Elektrotechnikus

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a BMTI Nemzetközi Építőgépészeti Kft. területére

ELEKTROTECHNIKUS
(Job-ID: HU-2016-017388)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • telepített technológiák (aszfaltkeverő berendezések) elektromos hiba-megállapítása, hibajavítása,
  • elektromos kapcsolószekrények szerelése, építése, telepítése,
  • feladattól függően önállóan, illetve csapatban történő munkavégzés.

 Elvárások:

  • elektrotechnikai vagy mechatronikai szakterületen szerzett középiskolai technikusi végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó elektromos rajzolvasási készség,
  • jó munkabírás, rugalmas munkarend vállalása,
  • alapfokú német- vagy angolnyelv-tudás előnyt jelent,
  • elhivatottság, felelősségtudat,
  • problémamegoldó képesség.

Érdeklődés esetén jelentkezéséhez töltse ki Link megjelenítése=" target="_blank">online nyomtatványunkat a bruttó fizetési igény megjelölésével, valamint csatolja önéletrajzát is!

STRABAG AG
Dir. 01
Lévai Mária
Gábor Dénes utca 2. Infopark D épület
1117 Budapest
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő