www.cvonline.hu

Elektrotechnikus / teszttechnikus

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • tesztelő berendezés üzemeltetése, folyamatos ellenőrzése, karbantartása
  • gyártási folyamatok optimalizálása
  • tesztgép problémáinak elhárítása – hibakeresés, -elemzés gépnapló alapján
  • kopó-, fogyóalkatrészek állapotának figyelése, cseréje, szükség esetén megrendelések indítása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • készletellenőrzés, -nyomonkövetés

Elvárások:

  • középfokú végzettség, preferáltan elektrotechnikai vagy mechanikai technikus
  • kapcsolási rajz olvasási készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Szakirányú végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • automatizált tesztberendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • magas szintű elektronikai ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvismeret
  • autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye: Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű