www.cvonline.hu

Elektrotechnikus, karbantartó - német nyelvtudással

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.17.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1100983

Pozíció leírása / Job description

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére folyamatosan keresünk Elektrotechnikus, karbantartó pozícióba németül beszélő munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- Elektronikai rendszerek és berendezések javítása, megelőző karbantartása
- Kapcsoló -, és elosztószekrények optimalizálása
- Hibák elemzése, karbantartási tervek készítése
- Kapcsolattartás termelési és logisztikai részleg munkatársaival
- Karbantartás vezető munkájának segítése

Elvárások:

- Középfokú végzettség elektronikai, elektrotechnikai területen
- Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
- 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
- Német nyelvtudás

Előny:
- Siemens S7 és Eplan rendszer ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a