www.cvonline.hu

Elektrotechnikus / javító technikus

  • A hirdetés 725 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Elektronikai termékek javítási, hibakeresési munkálatában való aktív részvétel.
  • A javítás adminisztrációja a különböző bizonylatokon.
  • A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.
  • Javítási árajánlatok, állásfoglalások, szakvélemények készítése.
  • A javított termékek kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, tesztelése.

ELVÁRÁSOK:

  • KÉT MŰSZAKOS munkarend vállalása.
  • Szakirányú végzettség (elektronikai), vagy érdeklődési kör. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Erős műszaki affinitás.
  • Tapasztalat alkatrész szintű javításban, hibakeresésben, forrasztásban.
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (gyakorlott Windows felhasználó).
  • Szoftveres és hardveres hibák felismerése, megkülönböztetése.

ELŐNY:

  • Elektronikai áramkörök hibakeresésében- javításában való jártasság.
  • Windows 7, Office csomag ismerete.
  • Gyakorlott műszerhasználat (multiméter).
  • SMD forrasztási gyakorlat.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Elektrotechnikai mérésben való jártasság.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budaörs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő