www.cvonline.hu

Elektrotechnikai műszerész

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Feladat: Szórakoztató elektronikai berendezések és telekommunikációs eszközök (pl. laptop, mobiltelefon, tablet, set-top boksz, televízió) tesztelése, hiba feltárása és javítása.

A munkakör betöltésének a feltételei:

  • Elektrotechnikus, elektronikai-műszerész vagy ezzel egyenértékű középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Büntetlen előélet
  • Szabálykövetés
  • Felelősségvállalás
  • Csoportmunkában való részvétel, együttműködés másokkal
  • Híradástechnikai berendezések javításában szerzett szakmai tapasztalat előny jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.

Jelentkezés: Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével és a bérigény megadásával az alábbi e-mail címre.

A jelentkezést csak e-mailben tudjuk fogadni.

Egyéb információ: Érdeklődni lehet hétfőtől-péntekig, 10-16 óra között a 06 20 388 84 40-es telefonszámon, Lelkes Viktóriánál.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő