www.cvonline.hu

Elektrotechnikai műszerész /ipari varrógépekhez/

  • Frissítve 1 napja

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, bővülés alatt lévő

autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk szabászati gépek kezelésére, tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

PLC-s rendszerek huzalozása és bekötése;
Elektronikai berendezések hibakeresése és javítása;
Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység.

Követelmények:

Elektrotechnikusi végzettség
Megfelelő elektronikai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mosonszolnok, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Hiányszakmáról lévén szó - motiváló bérezés, juttatási rendszer, cafeteria, bejárástámogatás
Költözés esetén szállás biztosítása

Ideális pályázó:

Pontos munkavégzés
Képes csapatban dolgozni
Jó kommunikációs, problémamegoldó készség és rugalmasság jellemzi

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Győr
Egyéb hasonló állások Önnek
Biztosítóberendezési műszerész (Győr, Pusztaszabolcs)

Magyar Államvasutak Zrt.

A MÁV Zrt. munkatársat keres Biztosítóberende...
Pusztaszabolcs

Szerszámkarbantartó - Győr (Referenciaszám: KJ-1333)

Man at Work Kft.

Feladatok: A szerszámokon fellépő hibák gyors ...
Győr

Szakácsok

Culturepot Limited

Külföldi munkalehetőség Angliában szakácsok rés...