www.cvonline.hu

Elektrotechnikai karbantartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.18.
Hirdetés azonosító: 736999

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkaerőt ELEKTROTECHNIKAI KARBANTARTÓ pozícióba.

Feladatok:

- Lamináló és vágógépek karbantartása és üzemeltetése.
- Gépek telepítésében és felújításában való részvétel.
- Megelőző és javító karbantartási tevékenységek végrehajtása(fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás, helyreállítás).
- Fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés.
- Műszaki dokumentáció gondozása.

Elvárások:

- Elektronikai/mechanikai végzettség
- 5 éves releváns tapasztalat hasonló területen
- Három műszakos rendben való munkavégzés vállalása
- Rugalmasság (meghibásodás esetén személyes jelenlét megoldása)
- Precizitás, elhivatottság
- Gyors problémamegoldó képesség

Előny:
- Nyomdaipari gépek területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Hosszútávú lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a