www.cvonline.hu

Elektrotechnikai karbantartó / PLC programozó

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.
Hirdetés azonosító: 675204

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően, kecskeméti munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat: Elektrotechnikai karbantartó / PLC programozó

Feladatok:

- A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés
- megelőző és javító karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás, helyreállítás),
- üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása,
- a fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az új berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel
- a műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák / intézkedések dokumentálása.

Elvárások:

- szakirányú közép-/felsőfokú végzettség,
- ipari PLC programozói ismeretek,többéves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben,
- elektronikus adatfeldolgozással, busz- és szabályozástechnikával kapcsolatos ismeretek,
- a vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete,
- önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség.
- B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Bács-Kiskun