www.cvonline.hu

Elektronikus vezérlő fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.01.05.
Hirdetés azonosító: 578539

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi vezető autóipari partnercégünk bővülő csapatába keresünk Elektronikus vezérlő fejlesztőmérnök munkatársat.

Feladatok:

- automata sebességváltó elektronikus vezérlőjén végzett szériaváltoztatások koordinációja
- sorozatgyártásba való bevezetés, gyártámogatás
- elektronikus vezérlők bemérése, validációja
- hibaanalízis
- nemzetközi fejlesztő csapatban való részvétel
- kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások:

- felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- folyékony angol nyelvtudás
- jó kommunikációs képesség
- analóg és digitális kapcsolások fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
- elektronikai gyártási folyamatok alapvető ismerete

előny:
- német nyelv ismeret
- autóipari hardverfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- széleskörű Cafeteria juttatás
- nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a