www.cvonline.hu

Elektronikus csatornák termékmenedzser

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, elektronikus csatornák termékmenedzser munkakörbe.

Feladatok:

  • A bank elektronikus csatornáinak (Honlap/intranet, Internet Banking, Mobil Banking, Telepített ügyfélprogramok, SMS szolgáltatás, Telefonbank) teljes körű üzleti menedzsmentje.
  • Stratégiai és értékesítési célok elérését támogató elektronikus termékek, online folyamatok kialakítása.
  • Az elektronikus szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos üzleti feladatok ellátása, fejlesztési tervek összeállítása.
  • Aktív támogatás a fiókok és egyéb értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében.
  • A bank elektronikus csatornáit érintő projektekben való aktív közreműködés.
  • A fiókhálózat e-csatornákra vonatkozó szakmai munkájának segítése, koordinálása.
  • Együttműködés fejlesztőkkel és az üzleti területekkel.

Elvárások:

  • Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai jellegű végzettség.
  • Banki elektronikus rendszerek ismerete.
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás.

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó, koordinációs és szervező képesség.
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, elemző képesség.
  • Innovatív szemlélet.
  • Megbízható és pontos munkavégzés.
  • Igényesség az önállóan és csapatban ellátandó feladatok terén is.
  • Kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő