www.cvonline.hu

Elektronikus Csatornák – Digital Sales Manager

  • A hirdetés 856 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Elektronikus Csatornák – Digital Sales Manager munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • digital sales folyamatok felülvizsgálata, újak defininálása;
  • felel a digital sales KPI-ok teljesítésüléséért;
  • új termékek bevezetésekor a digital sales folyamatok kialakítása, képviselete;
  • szoros együttműködés és részvétel az anyavállalat digital sales projektjeiben;
  • a digitális csatornákon lebonyolódó kampányok támogatása, kampányokra javaslattétel;
  • a digitális csatornákon futó kampányok visszamérése;
  • a digital sales-hez kapcsolódóan indított fejlesztések üzleti specifikációjának elkészítése, a fejlesztések mérföldköveinek folyamatos nyomon követése, a fejlesztések üzleti tesztjeinek végrehajtása

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen (elektronikus csatornák, digital sales) szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Személyiségbeli elvárások

  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • innovatív személyiség, technikai gadget-ek iránt érdeklődés
  • üzleti elemzői képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • online marketing tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 2218
Pozíció pontos megnevezés: Elektronikus Csatornák – Digital Sales Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Termékfejlesztés/ Üzletfejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol