www.cvonline.hu
Elektronikus csatorna menedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965912
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A Bank elektronikus csatornáinak (Honlap, Internet Banking, Mobil Banking, Telepített ügyfélprogramok, SMS szolgáltatás, mobilalkalmazások) teljes körű üzleti és operatív menedzsmentje

  • Stratégiai és értékesítési célok elérését támogató elektronikus termékek, online folyamatok kialakítása

  • Az elektronikus szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos üzleti feladatok ellátása, fejlesztési tervek összeállítása

  • Aktív támogatás az értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében

  • A bank elektronikus csatornáit érintő projektekben való aktív közreműködés

  • A társterületek e-csatornákra vonatkozó szakmai munkájának segítése, koordinálása
  • Elvárások

  • Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat

  • Banki elektronikus rendszerek ismerete

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai jellegű végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

  • Weboldal szerkesztési tapasztalat előnyt jelent (Webdesign, CSS, CMS rendszerek)

  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó, koordinációs és szervező képesség

  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, elemző képesség

  • Innovatív szemlélet

  • Megbízható és pontos munkavégzés

  • Igényesség az önállóan és csapatban ellátandó feladatok terén is

  • Kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség

  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

  • Amit ajánlunk

  • A hazai pénzpiac innovatívan fejlődő bankjához való csatlakozási lehetőségét kínáljuk, mely tagjaként egy új megoldásokat kínáló csapat részesévé válhat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió