www.cvonline.hu

Elektronikus berendezés műszerész

  • A hirdetés 240 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Miskolc
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • szétszerelés nélkül vagy szétszerelés után műszeresen, vagy számítógéppel ellenőrzi a vasúti jáűvek elktromos és elektronikus szabályozó-, mérő-, jeadó-, védelmi és egyéb villamos berendezéseit,
  • szétszereli, megtisztítja, majd a műszaki dokumentációkban foglaltaknak megfelelően javítja, ellenőrzi és beállítja az egységeket
  • a mérésekhez, javításokhoz, korszerűsítésekhez áramköröket, paneleket készít
  • a javított berendezésen teljes vagy részleges működési próbát tart, miközben ellenőrzéseket, beállításokat végez

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (szakmunkásképző)
  • villamos mérési, szabályozástechnikai, műszertechnikai és számítógépes ismeretek
  • 1 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • szakközépiskolai érettségi

2016.09.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Ferenczi Zoltánné 1/514-1815 / 04/18-15

Várjuk jelentkezését!

Helyek Miskolc
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő