www.cvonline.hu
Elektronikai/Mechatronikai műszerész
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.07.
Hirdetés azonosító: 1170045
lejárt

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk német nyelvtudással Elektronikai műszerész/Mechatronikai műszerész pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A mérés- és ellenőrző feladatok elvégzése a meglévő hardver és szoftver alapján
  • Az elektromos mérő- és ellenőrző állomások kiépítése, a hardver és szoftver IBN tesztelése
  • A megtervezett berendezések önálló építése, üzembe helyezése és jóváhagyása
  • 2rd level support a termelésben
  • Anyagbeszerzés, készletezés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Technikus/elektrotechnikai szakképzettség vagy kimagasló elektrotechnikai ismeretek mechatronika vagy mikrotechnika területen
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás elvárás
  • LabView és NI-hardver kezelésében szerzett tapasztalat
  • Elektromos kapcsolások ismerete és a készítésében szerzett tapasztalat
  • Analóg és digitális jelfeldolgozás alapszintű ismerete

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • 1-2 év betanulás az anyavállalatnál
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.