www.cvonline.hu

Elektronikai/mechanikai szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1073805

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • mechanikus és elektromechanikus egységek összeszerelése
  • pneumatikus rendszer tesztelése
  • fékberendezések elektronikus tesztelése
  • a mérnökök munkájának segítése fejlesztési és javítási ötletekkel

Elvárások:
  • szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség
  • gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • fix alapbér + teljesítménybér + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • autóipari környezetben eltöltött idő
  • német/angol nyelvismeret
  • SAP és MS Office programok ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a fenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: • Két vagy három műszakos munkarend Munkavégzés helye: • Budapest, 23. kerület

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió