www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1077177

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gépjármű kezelőszervek elektronikus elemeinek tervezése, aktív részvétel ezek fejlesztésében
  • Áramkörök tervezése vevői specifikáció alapján, egyeztetés a mechanikai és szoftverfejlesztő csapattal, az áramköri tervek szimulációja, Layout specifikáció készítése, modul- és integrációs tesztek kidolgozása, végrehajtása és dokumentálása
  • A prototípusok áramköri szintű tesztelése
  • A teljes projekt dokumentációjának elkészítése
  • Napi szintű együttműködés a külföldi projekt team tagokkal

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikus diploma
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat - alapos elektronikai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Áramkör tervező és szimulációs szoftver ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK, Veszprém megye