www.cvonline.hu

Elektronikai Termékmenedzser

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének elektronikai támogatása, a bevezetéshez kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása
  • A gyártásban használt elektromos (mérő-, tesztelő-) berendezések műszaki felügyelete
  • Elektronikai tesztberendezések (pl.: tesztadapter, segédáramkörök) telepítésének koordinálása
  • Az elvégzett elektronikai tesztek folyamatának műszaki dokumentálása
  • Elektronikai szerelési műveletek műszaki előkészítése, szükséges munkahelyi utasítások, gyártási rajzok előállítása, a kapcsolódó folyamatok teljes körű kidolgozása
  • Hibás termékek javításának felügyelete
  • Folyamatos együttműködés a termékekért felelős műszaki csapattal és társosztályokkal
  • A gyártó egység szakmai jellegű támogatása és vevőkkel való kapcsolattartás műszaki kérdésekben telefonon és e-mailen (német nyelven is!)

Elvárások:

  • Középfokú elektrotechnikusi végzettség több éves szakmai tapasztalattal vagy felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Minimum 1 év elektronikai területen megszerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt a vevői kapcsolattartás miatt
  • Kiváló problémamegoldó- és döntési képesség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű SAP, LabVIEW és TestStand ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti.