www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Az érdi székhelyű Prettl Electronics Kft. precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező vállalat.
Az általunk gyártott panelek, és alkatrészek a legkülönfélébb elektronikai berendezésekbe épülnek be az orvoselektronika, távközlés, megújuló energia-rendszerek és autóipar területén. Vevőkörünk és ezzel összefüggésben technikai felszereltségünk és a nálunk alkalmazott technológiák köre folyamatosan bővül.
Megnövekedett feladatainkhoz keresünk most TECHOLÓGUS munkatársat.
Feladatok:

  • Az Elektronika részleg műszaki támogatása
    • AOI berendezéseink programozása, a meglévő programok és a berendezés karbantartása
    • Részvétel további berendezéseink programozásában, programok karbantartásában, az új berendezések  beüzemelésében,
    • A technológiai folyamatok műszaki támogatása

Elvárások:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalatokkal
  • Gyártástechnológiák ismerete
  • Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
  • Szakmai elkötelezettség
  • Nyitottság az új kihívásokra, és a tanulásra
  • Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
  • Kommunikációképes német  vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Nemzetközi háttér- családias munkalégkör!
Változatos és szakmai kihívásokkal teli feladatok, lehetőség a folyamatos fejlődésre és a korszerű technológiákkal való lépéstartásra!
Szakmai önéletrajzokat várunk a lenti e-mailcímen.

Helyek Budapest
Érd
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő